satın almak BYCHPS ile LMX2430SLEX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| tip: | PLL Frequency Synthesizer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-ULGA (3.5x3.5) |
| Dizi: | PLLatinum™ |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 3:2 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-UFLGA |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Çıktı: | CMOS |
| Diğer isimler: | 296-37582-2 LMX2430SLEX LMX2430SLEX/NOPBTR LMX2430SLEX/NOPBTR-ND LMX2430SLEXTR LMX2430SLEXTR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LMX2430SLEX/NOPB |
| Giriş: | CMOS |
| Frekans - Max: | 3GHz, 800MHz |
| Bölücü / Çarpan: | No/No |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/No |
| Açıklama: | IC FREQ SYNTH DUAL 20LAMUCSP |
| Email: | [email protected] |