satın almak BYCHPS ile LNBK20D2-TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 13V, 18V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 15 V ~ 27 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SO |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-7822-1 LNBK20D2TR |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LNBK20D2-TR |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, Analog and Digital Satellite Receivers Voltage Regulator IC 1 Output 20-SO |
| Açıklama: | IC LNB SUPPLY & CONTROL 20-SOIC |
| Uygulamalar: | Converter, Analog and Digital Satellite Receivers |
| Email: | [email protected] |