satın almak BYCHPS ile LNK2W562MSEJ
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Dizi: | LNK |
| titrek elektrik akımı: | 18.6A @ 120Hz |
| Diğer isimler: | 493-8879 LNK2W562MSEJ-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| Üretici parti numarası: | LNK2W562MSEJ |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.252" (31.80mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.724" (120.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5600µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 5600µF |