satın almak BYCHPS ile LP2967ITP-2833/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.8V, 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.1 V ~ 16 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.24V @ 150mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uSMD |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-UFBGA |
| Diğer isimler: | *LP2967ITP-2833 LP2967ITP-2833 LP2967ITP-2833/NOPBTR LP2967ITP-2833NOPB LP2967ITP-2833NOPBTR LP2967ITP-2833NOPBTR-ND LP2967ITP-2833TR LP2967ITP-2833TR-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LP2967ITP-2833/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V, 3.3V 150mA 8-uSMD |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.8V/3.3V 0.15A 8USMD |
| Akım - Çıkış: | 150mA |
| Akım - Limiti (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |