satın almak BYCHPS ile LP2985AIM5X-2.5
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.28V @ 150mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | 296-36281-2 LP2985AIM5X-2.5TR LP2985AIM5X-2.5TR-ND LP2985AIM5X25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP2985AIM5X-2.5 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 |
| Akım - Çıkış: | 150mA |