satın almak BYCHPS ile LP2985AITP-3.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.28V @ 150mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 5-DSBGA |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 5-UFBGA, DSBGA |
| Diğer isimler: | LP2985AITP-3.3 LP2985AITP-3.3-ND LP2985AITP-3.3/NOPBTR LP2985AITP33NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP2985AITP-3.3/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA 5-DSBGA |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 0.15A 5DSBGA |
| Akım - Çıkış: | 150mA |