satın almak BYCHPS ile LP2989IMMX-3.3/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.31V @ 500mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP2989IMMX-3.3/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 0.5A 8VSSOP |
| Akım - Çıkış: | 500mA |
| Akım - Limiti (Min): | 600mA |