satın almak BYCHPS ile LP2992AILDX-3.3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 16V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.45V @ 250mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-WSON (2.92x3.29) |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | LP2992AILDX-3.3TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LP2992AILDX-3.3 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA 6-WSON (2.92x3.29) |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 0.25A 6WSON |
| Akım - Çıkış: | 250mA |