satın almak BYCHPS ile LP2998QMRE/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | - |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.2 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | 296-37246-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP2998QMRE/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Automotive, AEC-Q100 Converter, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 8-SO PowerPad |
| Açıklama: | IC CONV DDR DDR2 DDR3 8SOPWRPAD |
| Uygulamalar: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |