satın almak BYCHPS ile LP38511MR-ADJ/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.25 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | *LP38511MR-ADJ/NOPB LP38511MR-ADJ LP38511MR-ADJ-ND LP38511MRADJNOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP38511MR-ADJ/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3.3 V 800mA 8-SO PowerPad |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 0.8A 8SOPWRPAD |
| Akım - Çıkış: | 800mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |