satın almak BYCHPS ile LP3874EMP-1.8/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.5 V ~ 7 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223-5 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-261-5, TO-261AB |
| Diğer isimler: | LP3874EMP-1.8/NOPBTR LP3874EMP18NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP3874EMP-1.8/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA SOT-223-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 0.8A SOT223-5 |
| Akım - Çıkış: | 800mA |