satın almak BYCHPS ile LP3882ET-1.8/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.11V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-5 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-5 Formed Leads |
| Diğer isimler: | *LP3882ET-1.8 *LP3882ET-1.8/NOPB LP3882ET-1.8 LP3882ET-1.8-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LP3882ET-1.8/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A TO-220-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 1.5A TO220-5 |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |