satın almak BYCHPS ile LP3891EMR-1.8
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.8V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.115V @ 800mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO PowerPad |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | LP3891EMR-1.8 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.8V 0.8A 8SOPWRPAD |
| Akım - Çıkış: | 800mA |