satın almak BYCHPS ile LP39542TLX/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 3V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 5.5V |
| Gerilim - Çıkış: | 4 V ~ 5.3 V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-uSMD |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-WFBGA |
| Diğer isimler: | LP39542TLX LP39542TLX-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 13 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LP39542TLX/NOPB |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 13 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 900mA (Switch) 36-uSMD |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 36USMD |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 900mA (Switch) |
| Uygulamalar: | Backlight, Camera Flash |
| Email: | [email protected] |