satın almak BYCHPS ile LP3964ES-2.5/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 7V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.24V @ 800mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DDPAK/TO-263-5 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Diğer isimler: | *LP3964ES-2.5/NOPB LP3964ES25NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP3964ES-2.5/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 800mA DDPAK/TO-263-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.8A DDPAK |
| Akım - Çıkış: | 800mA |
| Akım - Limiti (Min): | 1.2A |