satın almak BYCHPS ile LP5900SD-1.5/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-WSON (2.2x2.5) |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | *LP5900SD-1.5/NOPB LP5900SD-1.5/NOPBCT LP5900SD15NOPB |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LP5900SD-1.5/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.5V 0.15A 6WSON |
| Akım - Çıkış: | 150mA |