satın almak BYCHPS ile LP5951MGX-1.5
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SC-70-5 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | LP5951MGX-1.5 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA SC-70-5 |
| Açıklama: | IC REG LDO 1.5V 0.15A SC70-5 |
| Akım - Çıkış: | 150mA |