satın almak BYCHPS ile LQR2W222MSEF
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Dizi: | LQR |
| titrek elektrik akımı: | 8.7A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 493-9339 LQR2W222MSEF-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LQR2W222MSEF |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.866" (22.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 5.236" (133.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 2200µF |