satın almak BYCHPS ile LR4-380F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 15V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 5s |
| Kalınlığı (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.984" L x 0.283" W (25.00mm x 7.20mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, LR4 |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 37 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 13 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Diğer isimler: | C06817-000 RF1536-000 RF1536-000-ND RF1536000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LR4-380F |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET 3.8A STRAP |
| Güncel - Trip (It): | 8.3A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 3.8A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |