satın almak BYCHPS ile LSRK6.25T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 300V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Dizi: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | LLSRK6.25 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LSRK6.25T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/300VDC |
| Güncel Beğeni: | 6.25A |