satın almak BYCHPS ile LT1072IT#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.25V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 65V (Switch) |
| Gerilim - Giriş (Min): | 3V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-5 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-5 Formed Leads |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1072IT#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 40kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.25V 1 Output 1.25A (Switch) TO-220-5 Formed Leads |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 |
| Akım - Çıkış: | 1.25A (Switch) |
| Email: | [email protected] |