satın almak BYCHPS ile LT1076HVIR#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 35V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 64V |
| Topoloji: | Buck, Boost, Flyback |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D2PAK-7 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Diğer isimler: | LT1076HVIRPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1076HVIR#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, Boost, Flyback Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 2.5V 1 Output 2A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFG INV ADJ 2A 7DD |
| Akım - Çıkış: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |