satın almak BYCHPS ile LT1129CS8#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.8 V ~ 30 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.15 V ~ 30 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.45V @ 700mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | LT1129CS8PBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1129CS8#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 3.8 V ~ 30 V 700mA 8-SOIC |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 0.7A 8SOIC |
| Akım - Çıkış: | 700mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |