satın almak BYCHPS ile LT1158ISW#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5 V ~ 30 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOIC |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | 130ns, 120ns |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | LT1158ISWPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1158ISW#PBF |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Giriş tipi: | Inverting, Non-Inverting |
| Yüksek Taraf Gerilim - Max (Önyükleme): | 56V |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 16-SOIC |
| Sürülen Yapılandırma: | Half-Bridge |
| Açıklama: | IC MOSFET DRVR 1/2BRDG NCH16SOIC |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | 500mA, 500mA |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |