satın almak BYCHPS ile LT1161ISW#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 8 V ~ 48 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-SOIC |
| Dizi: | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Diğer isimler: | LT1161ISWPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1161ISW#PBF |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Kapı Tipi: | N-Channel MOSFET |
| Genişletilmiş Açıklama: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting 20-SOIC |
| Sürülen Yapılandırma: | High-Side |
| Açıklama: | IC MOSFET DRIVER N-CH QUAD20SOIC |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye): | - |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |