satın almak BYCHPS ile LT1204CN#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-PDIP |
| Dönüş oranı: | 1000 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1204CN#PBF |
| Açıklama: | IC VIDEO MUX CFA 75MHZ 4IN 16DIP |
| Güncel - Tedarik: | 19mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 125mA |
| Uygulamalar: | 4:1 Multiplexer-Amplifier |
| -3dB Bant Genişliği: | 75MHz |
| Email: | [email protected] |