satın almak BYCHPS ile LT1332CG#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 400mV |
| Protokol: | RS232 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 3/5 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT1332CG#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-SSOP |
| dubleks: | Full |
| Açıklama: | IC TXRX RS232 W/12V VPP 28-SSOP |
| Veri hızı: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |