satın almak BYCHPS ile LT1374IT7-5#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 25V |
| Topoloji: | Buck, SEPIC |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-7 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1374IT7-5#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 500kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, SEPIC Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 4.5A (Switch) TO-220-7 (Formed Leads) |
| Açıklama: | IC REG BCK SEPIC 5V 4.5A TO220-7 |
| Akım - Çıkış: | 4.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |