satın almak BYCHPS ile LT1809CS6#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 800µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-6 |
| Dönüş oranı: | 350 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1809CS6#TRPBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 180MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 180MHZ RRO TSOT23-6 |
| Güncel - Tedarik: | 15mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 85mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 12.5µA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 320MHz |
| Email: | [email protected] |