satın almak BYCHPS ile LT1935ES5#TRMPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.265V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 38V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.3V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 16V |
| Topoloji: | Boost, Flyback, SEPIC |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-5 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LT1935ES5#PBF LT1935ES5#PBF-ND LT1935ES5#TRMPBF-ND LT1935ES5#TRMPBFTR LT1935ES5TRMPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT1935ES5#TRMPBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.265V 1 Output 2A (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFIG ADJ 2A TSOT23 |
| Akım - Çıkış: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |