satın almak BYCHPS ile LT3009ESC8#TRMPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.6 V ~ 19.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.6 V ~ 20 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.28V @ 20mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SC-70-8 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Diğer isimler: | LT3009ESC8#TRMPBFDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3009ESC8#TRMPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.6 V ~ 19.5 V 20mA SC-70-8 |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 20MA SC70-8 |
| Akım - Çıkış: | 20mA |
| Akım - Limiti (Min): | 22mA |
| Email: | [email protected] |