satın almak BYCHPS ile LT3015IQ#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | -1.22 V ~ -29.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | -1.8 V ~ -30 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.41V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 5-DDPAK |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Negative Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Diğer isimler: | LT3015IQPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3015IQ#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output -1.22 V ~ -29.5 V 1.5A 5-DDPAK |
| Açıklama: | IC REG LDO NEG ADJ 1.5A 5DDPAK |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 1.7A |
| Email: | [email protected] |