satın almak BYCHPS ile LT3042EDD#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0 V ~ 15 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.8 V ~ 20 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.35V @ 200mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 60430 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3042EDD#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 15 V 200mA 10-DFN (3x3) |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 0.2A 10DFN |
| Akım - Çıkış: | 200mA |
| Akım - Limiti (Min): | 220mA |
| Email: | [email protected] |