satın almak BYCHPS ile LT3081IFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0 V ~ 34.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.2 V ~ 36 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 1.23V @ 1.5A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3081IFE#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 34.5 V 1.5A 16-TSSOP-EP |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 1.5A 16TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 1.5A |
| Akım - Limiti (Min): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |