satın almak BYCHPS ile LT3090HMSE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0 V ~ -32 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | -1.5 V ~ -36 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.3V @ 600mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-MSOP-EP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Negative Adjustable |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3090HMSE#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output 0 V ~ -32 V 600mA 12-MSOP-EP |
| Açıklama: | IC REG LDO NEG ADJ 0.6A 12MSOP |
| Akım - Çıkış: | 600mA |
| Akım - Limiti (Min): | - |
| Email: | [email protected] |