satın almak BYCHPS ile LT3476IUHF#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 2.8V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 16V |
| Gerilim - Çıkış: | 2.2 V ~ 36 V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 38-QFN (5x7) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3476IUHF#PBF |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 200kHz ~ 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 1.5A (Switch) 38-QFN (5x7) |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1.5A 38QFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 1.5A (Switch) |
| Uygulamalar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |