satın almak BYCHPS ile LT3640EFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 0.6V, 1.265V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 33.97V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.5V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 35V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | LT3640EFEPBF |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3640EFE#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 500kHz ~ 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V, 1.265V 2 Output 1.1A, 1.3A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BCK ADJ 1.1A/1.3A 28TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 1.1A, 1.3A |
| Email: | [email protected] |