satın almak BYCHPS ile LT3667EUDD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| İdare'nin w /: | No |
|---|---|
| / Sequencer w: | No |
| / LED Sürücü w: | No |
| Gerilim / Akım - Çıkış 3: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Gerilim / Akım - Çıkış 2: | 0.8 V ~ 38.6 V, 200mA |
| Gerilim / Akım - Çıkış 1: | 1.2 V ~ 38.6 V, 400mA |
| Gerilim - Tedarik: | 1.6 V ~ 45 V |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-QFN (3x5) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT3667EUDD#TRPBF |
| Görev, işlev: | Any Function |
| Frekans - Anahtarlama: | 243kHz ~ 2.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) 243kHz ~ 2.2MHz 24-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 24QFN |
| Email: | [email protected] |