satın almak BYCHPS ile LT3743IFE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 6V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 36V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | DC DC Controller |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3743IFE#TRPBF |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | 200kHz ~ 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck) PWM Dimming 28-TSSOP-EP |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |