satın almak BYCHPS ile LT3751IUFD#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.75 V ~ 24 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN (5x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3751IUFD#PBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | Photoflash Capacitor Charger PMIC 20-QFN (5x4) |
| Açıklama: | IC CTRLR CAP CHRGR 4.75V 20-QFN |
| Güncel - Tedarik: | 5.5mA |
| Uygulamalar: | Photoflash Capacitor Charger |
| Email: | [email protected] |