satın almak BYCHPS ile LT3799EMSE#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | - |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | - |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | AC DC Offline Switcher |
| Topoloji: | Flyback |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3799EMSE#TRPBF |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Sıklık: | 25kHz ~ 300kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback Triac Dimming 16-MSOP-EP |
| karartma: | Triac |
| Açıklama: | IC LED DRIVER OFFL DIM 16MSOP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |