satın almak BYCHPS ile LT3905EUD#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.248V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 65V (Switch) |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.7V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 12V |
| Topoloji: | Boost |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-QFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT3905EUD#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up |
| Frekans - Anahtarlama: | 1MHz ~ 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.248V 1 Output 350mA (Switch) 16-WFQFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG BOOST ADJ 0.35A 16QFN |
| Akım - Çıkış: | 350mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |