satın almak BYCHPS ile LT4356CS-1#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çalışma: | 4 ~ 80V |
|---|---|
| Gerilim - Germe: | 27V Adj |
| teknoloji: | External Switch |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOIC |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | LT4356CS1PBF |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT4356CS-1#PBF |
| Açıklama: | IC OVERVOLT PROT REG 16-SOIC |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |