satın almak BYCHPS ile LT6010CDD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 30µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DFN (3x3) |
| Dönüş oranı: | 0.11 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT6010CDD#TRPBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 350kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-DFN (3x3) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 350KHZ RRO 8DFN |
| Güncel - Tedarik: | 260µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 20mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 4nA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |