satın almak BYCHPS ile LT6200CS8-5#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 2.5mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO |
| Dönüş oranı: | 250 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT6200CS8-5#TRPBF |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 800MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SO |
| Açıklama: | IC OPAMP BUFFER 800MHZ RRO 8SO |
| Güncel - Tedarik: | 20mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 90mA |