satın almak BYCHPS ile LT6206CMS8#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 12.6 V, ±1.35 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-MSOP |
| Dönüş oranı: | 600 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT6206CMS8#TRPBF |
| Açıklama: | IC OP AMP VIDEO DUAL 3V 8-MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 4mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 60mA |
| Uygulamalar: | Voltage Feedback |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |