satın almak BYCHPS ile LT6375IMS#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 120µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-MSOP |
| Dönüş oranı: | 2.4 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm), 12 leads |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT6375IMS#TRPBF |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 16-MSOP |
| Açıklama: | IC OPAMP DIFF 16MSOP |
| Güncel - Tedarik: | 350µA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 28mA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 575kHz |
| Email: | [email protected] |