satın almak BYCHPS ile LT8315HFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | - |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş (Min): | 18V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 560V |
| Topoloji: | Flyback |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP-EP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Output Yapılandırması: | Positive, Isolation Capable |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | LT8315HFE#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 220Hz ~ 140kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Flyback Switching Regulator IC Positive, Isolation Capable Fixed 1 Output 800mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG CTRLR FLYBACK 20TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 800mA |
| Email: | [email protected] |