satın almak BYCHPS ile LT8580HDD#TRPBF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.2V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 65V (Switch) |
| Gerilim - Giriş (Min): | 2.9V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 40V |
| Topoloji: | Boost, Cuk, SEPIC |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-DFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive or Negative |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT8580HDD#TRPBF |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 1.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Boost, Cuk, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.2V 1 Output 1.2A (Switch) 8-WFDFN Exposed Pad |
| Açıklama: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DFN |
| Akım - Çıkış: | 1.2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |