satın almak BYCHPS ile LT8705IFE#PBF
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 2.8 V ~ 80 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck-Boost |
| senkron Doğrultucu: | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 38-TSSOP |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) 31 Leads, Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 2 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LT8705IFE#PBF |
| Görev, işlev: | Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz ~ 400kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP |
| Görev Döngüsü (Maks.): | - |
| Açıklama: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 38TSSOP |
| Kontrol Özellikleri: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Saat Senkronizasyonu: | Yes |
| Email: | [email protected] |